Piwny Festiwal Supercen w SPAR

Sieć SPAR rozpoczęła Piwny Festiwal Supercen we wszystkich swoich sklepach w Polsce. Potrwa on do 23 lipca – obejmie szeroki wybór piwa, atrakcyjne smaki i ceny, a także oryginalne przepisy. Produkty są dostępne dla konsumentów powyżej 18 roku życia.

Klienci w placówkach SPAR mogą kupić polskie produkty w atrakcyjnych cenach, a także bardzo dobrej jakości wyroby pod marką własną SPAR, których asortyment jest wciąż rozwijany. Sieć SPAR dynamicznie rozwija się w całej Polsce i szuka kolejnych lokalizacji.

„Piwny Festiwal Supercen to jedna z naszych ciekawych, letnich promocji i propozycji atrakcyjnych upustów dla konsumentów. W placówkach SPAR mogą oni kupować alkohole w wydzielonej strefie TOPS!, korzystać z ciepłych dań oferowanych w naszych kawiarniach Bean Tree Cafe, a w niektórych sklepach testujemy także stoiska z lodami. To nie koniec wakacyjnych niespodzianek – chcemy zapewnić wiele nowych promocji, aby nasi partnerzy detaliczni mogli jeszcze skuteczniej konkurować w swoich miejscowościach” podkreśla Wayne Hodson, prezes zarządu sieci SPAR w Polsce.

Sieć SPAR angażuje się w lokalne inicjatywy społeczne w całej Polsce – w ramach zacieśniania relacji z mieszkańcami. W czerwcu SPAR organizował w Poznaniu rodzinny piknik, a także bieg na dystansie 5 km oraz biegi dla dzieci. Ambasadorem wydarzenia była Monika Stefanowicz – polska biegaczka, maratonka, trzykrotna uczestniczka olimpiady (w Atenach, Pekinie i Rio de Janerio), trzykrotna mistrzyni Polski w maratonie i dwukrotnie w półmaratonie. Na biegu pojawił się też Mezo – jeden z najpopularniejszych artystów sceny muzycznej, twórca takich hitów jak SACRUM, WAŻNE, KRYZYS, PO ROBOCIE czy ANIELE.

Dodatkowo SPAR był Sponsorem Głównym I Ogólnopolskiego Turnieju Tańców Polskich o Kryształowego Siewcę, który odbył się w Poznaniu w dniach 11-12.06. Na parkiecie tanecznym można było zobaczyć 120 par tanecznych prezentujących krakowiaki, oberki, kujawiaki, mazury oraz polki zatańczone w formie towarzyskiej, w różnych kategoriach wiekowych.

Więcej informacji o sieci SPAR na stronie www.spar.pl


The SPAR Group Ltd. jest notowana na Giełdzie Papierów Wartościowych w Johannesburgu w RPA. W latach 60. firma stała się wyłącznym master franczyzodawcą SPAR w Republice Południowej Afryki. Obecnie The SPAR Group Ltd. działa również w 5 innych krajach afrykańskich, Irlandii, południowo-zachodniej Anglii, Szwajcarii i na Sri Lance.

Podobne

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.